Od Toksycznego Związku do Prawdziwej Miłości

Jeśli czujesz się zagubiona w miłości, przeczytaj moją historię i dowiedz się, jak uwolnić się od toksycznego związku i znaleźć prawdziwe szczęście.
Moja Droga od Toksycznego Związku do Prawdziwej Miłości

Chciałabym podzielić się z Wami osobistą historią, która może być bliska wielu kobietom. Przez długi czas tkwiłam w toksycznym związku z moim mężem. Pomimo wszelkich starań, codziennie spotykałam się z jego niezadowoleniem. Czułam się zagubiona i bezradna, starając się unikać konfliktów, które przynosiły jeszcze więcej bólu. Punkt zwrotny nadszedł, gdy natrafiłam na książkę „Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje”. To był pierwszy krok do uświadomienia sobie, że to, co się dzieje, jest toksyczne, i że sama zgadzam się na takie traktowanie.

Wiedziałam, że bez wspólnej pracy z partnerem nic się nie zmieni. Niestety, pozostałam w tym sama - mój partner odrzucał wszelkie próby wspólnego działania. W końcu, po kilku miesiącach, życie stało się tak trudne, że postanowiłam odejść na zawsze. Po rozwodzie i okresie samotnego rodzicielstwa zdecydowałam, że chcę wrócić do randkowania. Pomimo bycia „kobietą z odzysku”, byłam gotowa dać szansę nowym relacjom.

Zrozumienie Swoich Wzorców

Mimo wchodzenia w nowe związki zauważyłam, że choć zmieniają się partnerzy, wciąż powtarzam te same błędy. Wtedy spotkałam mądrą kobietę, która powiedziała:

„Nie przyjdzie w twoim życiu żadna inna zmiana, dopóki nie zrozumiesz, że wciąż odtwarzasz ten sam scenariusz swojego filmu.”

Zaintrygowana, zaczęłam zgłębiać swoje wewnętrzne wzorce. Kobieta, którą poznałam, okazała się dyrektorem szkoły terapeutycznej. Aby do niej uczęszczać, musiałam najpierw przejść własną terapię i uporządkować swoje wnętrze. Proces ten pozwolił mi zrozumieć własne błędy, pochodzenie słabych zachowań innych względem mnie i nauczył nowego sposobu myślenia. W konsekwencji zmieniło to mój sposób postrzegania związków i mężczyzn.

Przemiana

Przeszłam roczną terapię, podczas której zmieniłam fałszywe przekonania, które wpływały na moje wybory życiowe, takie jak „Nie ma prawdziwej miłości”, „Mężczyźni ranią” czy „Związki nie wychodzą”. Zrozumiałam, że te przekonania pochodziły z okresu rozwodu rodziców i słabego traktowania kobiet w mojej rodzinie. Dzięki świadomej pracy nad sobą zaczęłam budować nowe, wspierające przekonania, które pozwoliły mi skupić się na właściwych wartościach i przyciągnąć do swojego życia prawdziwą miłość.

Dziś jestem szczęśliwie zakochaną kobietą, która stworzyła kochającą rodzinę i bezpieczny dom. Zdobyte doświadczenie i wiedza sprawiły, że poczułam się kompetentna, by pomagać innym kobietom w podobnej sytuacji.

Twoja Szansa na Zmianę

Jeżeli jesteś gotowa na prawdziwą zmianę i chcesz znaleźć swoją Bratnią Duszę, przestań powtarzać te same błędy i skorzystaj z bezpłatnej 30-minutowej sesji odkrywczej. Pomogę Ci odkryć niewspierające wzorce, które blokują Cię przed znalezieniem prawdziwej miłości. 

Umów się na rozmowę i rozpocznij swoją transformacyjną podróż do miłości i szczęścia: klikając tutaj ❤️

Serdecznie zapraszam,

Polecane artykuły

Jak Świadome Relacje Przewyższają Małżeństwa Z Przymusu
Odkryj różnicę między małżeństwem z przymusu a świadomymi relacjami. Przeczytaj historię, która nauczy Cię świadomie wybierać miłość i szczęście
Od Toksycznego Związku do Prawdziwej Miłości
Jeśli czujesz się zagubiona w miłości, przeczytaj moją historię i dowiedz się, jak uwolnić się od toksycznego związku i znaleźć prawdziwe szczęście.
BEZPŁATNY PORADNIK

Odkryj Ścieżkę
do Miłości i Znajdź
Swoją Bratnią Duszę

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od SOULMATE Sylwia Wurst z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści edukacyjne, informacyjne i marketingowe dotyczących portalu sylwiawurst.pl. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

biografia
Sylwia Wurst jest ekspertką od związków z ponad 10-letnim stażem, doświadczoną trenerką relacji partnerskich, specjalizującą się w psychologii związków. Jest również autorką 4-tygodniowego coachingu „Przyciągnij Bratnią Duszę”, który pomógł wielu samotnym kobietom znaleźć szczęście i miłość w rekordowym czasie. 

Sylwia występuje jako ekspert w wywiadach radiowych, telewizyjnych i wydarzeniach dla kobiet. Własnym przykładem udowadnia, że bez względu na przeszkody, prawdziwej miłości nie da się powstrzymać. 

Ona i jej mąż Artur są w sobie namiętnie zakochani od ponad 8 lat, tworząc razem nierozerwalny zespół zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ich wspólne chwile umilają pasjonujące podróże oraz campingowe eskapady, podczas których czerpią energię i inspirację z otaczającej ich natury.