Wywiad Sylwia Wurst Kasia Kot
REFERENCJE

zapoznaj się z opiniami moich klientek

Nasze życie jest wynikiem naszych decyzji i gotowości na nie. Wszystko jest energią, która nas blokuje lub popycha do przodu. Świat jest skonstruowany inaczej, niż nam się wydaje. To my jesteśmy jego kreatorami, przekonałam się o tym na własnej skórze! Wykreowałam swoje życie od upadku do pełnej akceptacji i szczęścia, a książka Magnetyzm Miłości pomogła mi skutecznie odnaleźć jego dopełnienie. Prawdziwą wielką miłość.

Ilona Felicjańska-Montana

Modelka, Autorka, Celebrytka

Sylwia uporządkowała mi w głowie i sercu temat związków. Czytałam jej książkę i zastanawiałam się nad tym jak mogłam do tej pory nie widzieć i nie rozumieć rzeczy, które w relacji damsko-męskiej, są tak ważne.

Karina Wojciechowska

Miss Polonia 1991

Afirmacje były dla mnie kluczowym elementem coachingu Sylwii. To wtedy poczułam, że coś się zmienia. Zdałam sobie sprawę, jak bardzo ograniczałam się swoimi myślami. Pierwsze afirmacje, kiedy trzeba się zmierzyć ze sobą i zobaczyć, w jakiej energii się żyło, co się o sobie sądziło, były szokiem. O matko kochana, jakie ja miałam ograniczenia.

Kasia Kot

Uczestniczka coachingu

Zakończyłam kurs, który rozpoczęłam w styczniu br. dokładnie w urodziny mojego brata. Dziś jestem ogromnie wdzięczna za spotkanie Sylwii w moim życiu. Co się zmieniło? Bardzo wiele, przede wszystkim postrzeganie samej siebie, jest mi cudnie samej z sobą, jestem wdzięczna za każde doświadczenie w moim życiu, za wszystko, co posiadam i gdzie jestem. Chłonę życie,  cieszy mnie najmniejsza rzecz dnia codziennego. Nastąpiła ogromna zmiana mnie samej, za co dziękuję. Nie spotkałam jeszcze Pana Właściwego, ale wiem, że wkrótce to nastąpi.

Iwona Zaporowska

Uczestniczka coachingu

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Sylwię. Bardzo chciałabym podziękować za wszystko, czego doświadczyłam. Odnalazłam siebie i swoją wartość jako kobieta. Nie wierzyłam tak do końca w te zmiany, ale jestem  tego dowodem, że się udało i polecam każdej kobiecie, która utraciła wiarę w siebie i miłość. Dziękuję pięknie.

Renata Siedlecka

Uczestniczka coachingu

Moje drogie, jestem ponad 20 lat po rozwodzie. Przez ten czas doświadczyłam kilku żenujących związków. Marzyłam o pięknej miłości i pięknym związku i właśnie wtedy natknęłam się w sieci na Sylwię Wurst. Bez wahania wzięłam udział w 3 -miesięcznym programie i to była najlepsza decyzja mojego życia. Nauczyłam się, jaka jestem, jak postępować w poszukiwaniu mojej bratniej duszy i wiecie co dzięki Sylwii zaraz po skończonym kursie poznałam mężczyznę — mojego idealnego mężczyznę. Dziś mam swoją wymarzoną bratnią duszę przy sobie. Dzięki Sylwii nauczyłam się bardzo dużo o sobie, wiem, jaką jestem kobietą i wiem już czego oczekuję od życia.

Ola Górniak

Uczestniczka coachingu

Sylwia to cudowna, ciepła i bardzo pomocna osoba. Odmieniła moje szare życie, które dzięki niej nabrało kolorów. Praca nad sobą zakończyła się sukcesem. Poznałam mężczyznę moich marzeń. Dziękuję.

Sylwia Tyza

Uczestniczka coachingu

Rozpocznij przemianę

Odmieńmy Twoje życie miłosne